Ellen Degeneres maakt boze tongen los. Ze krijgt een stortvloed aan kritiek vanwege en prank bij Kim Kardashian tijdens de show.
Kim Kardashian prank
De tv-presentatrice haalt vaker grappen uit met haar gasten maar dit keer werd dit haar niet in dank afgenomen. Kim heeft een spinnenfobie en is dan ook echt not amused wanneer Ellen claimt een ‘spin’ uit de bak te halen. De realityster was er zo van geschrokken dat ze opsprong uit de stoel en het podium verliet.
Ophef
Kijkers kennen Ellen en haar pranks tijdens de show maar waren niet te spreken hierover. Via Twitter laten meerdere mensen dat ze het niet leuk vonden. “Schaam je om te denken dat dit oké is”, schrijft een kijker. Ook reageert een andere fan. “Waarom denk je dat het grappig is om andere te martelen voor je eigen entertaiment? Ik vind dit niet grappig. Ik krijg plaatsvervangende schaamte. Wees beter”
Andere vonden toch wel dat het een grap was en dat het allemaal niet zo serieus moet worden genomen.
Bekijk dit bericht op X
Bekijk dit bericht op X
Bekijk dit bericht op X
Bekijk de video vanaf 03:50 hier
Bron: Unilad