AXED
  • Net Binnen
  • Entertainment
  • Lifestyle
  • Sport
  • Films & Series
Nu lezen: Wereldstad Parijs wordt geteisterd door gigantische rattenplaag
Zoeken
AXEDAXED
Font ResizerAa
  • Net Binnen
  • Entertainment
  • Lifestyle
  • Sport
  • Films & Series
Search
  • Net Binnen
  • Entertainment
  • Lifestyle
  • Sport
  • Films & Series
Have an existing account? Sign In
Follow US
© Foxiz News Network. Ruby Design Company. All Rights Reserved.
Home » Net binnen » Wereldstad Parijs wordt geteisterd door gigantische rattenplaag
AXED
Net binnen

Wereldstad Parijs wordt geteisterd door gigantische rattenplaag

AXED Redactie
Last updated: 27 maart 2024 18:32
By AXED Redactie
2 Min Read
Share
SHARE

Sinds enkele jaren kampt Parijs met een gigantische rattenplaag, meldt de krant Le Parisien. Een gemeentewerker maakte afgelopen december onthutsende beelden van een troep knaagdieren in een vuilnisbak en het is volgens de man niet de eerste keer dat hij zoiets ziet: “Sinds vorig jaar stellen we vast dat de rattenpopulatie rond de Seine enorm is gegroeid.” Anne Hidalgo heeft stappen aangekondigd om dit probleem aan te pakken en te voorkomen dat de ‘mooiste stad ter wereld’ niet veranderd in een ‘gigantische etensbak’, aldus de burgemeester van Parijs.

Vele gemeentewerkers en toeristen hebben het probleem al getraceerd en hopen dat het niet nog erger wordt. De gemeentewerker in kwestie, die de smakeloze beelden van een prullenbak vol met knaagdieren filmde, blijft liever anoniem: “Iedere ochtend wordt het een stukje erger.” Verder zijn de gemeentewerkers bang om gebeten te worden door de ratten. Een inenting tegen allerlei ziektes die ratten verspreiden zou ze moeten beschermen, maar het is zeker begrijpelijk dat de harde werkers die zo’n wereldstad schoon houden niet in aanraking willen komen met de grijze beesten.

“Een collega vertelde me dat een rat naar zijn keel sprong en een andere moest een beest van zijn arm schudden”, aldus de anonieme man. “Er werd voorlopig nog niemand gebeten, maar wij willen niet wachten tot er een tragedie gebeurt.” De gemeentewerkers eisen dat de stad het probleem aanpakt, zodat de ratten kunnen worden verdelgd.

De burgemeester van Parijs, Hidalgo, is op de hoogte van het probleem en belooft maatregelen. “Alle stadsdiensten die er iets mee te maken hebben, proberen het probleem aan te pakken”, belooft Mao Peninou, de viceburgemeester van Parijs. De stad maakt 1,5 miljoen euro vrij om tegen de rattenplaag te vechten. Het plan is om onder andere gesloten vuilnisbakken te installeren, grondig te kuisen en “alle openbare tuinen en parken” vrij van ratten te maken.

Beelden van de gemeentewerker die een bak vol ratten treft tijdens het werken vind je hieronder.

Realityster die grap maakte over Ron Brandsteder in Ranking The Stars reageert op alle ophef! Biedt excuses aan
Dio Presenteert Zijn Nieuwe EP “Radio” op 27 juni
Criminelen maken een carrière switch en investeren in BitCoins
Dit zijn de best VERDIENENDE Rappers dit jaar – De Forbes Cash Kings 2016!
Meid die het slachtoffer is geworden van sexting doet haar verhaal
TAGGED:parijsratten
Share This Article
Facebook Email Copy Link Print

Lees ook

ICON Amsterdam
Lifestyle

Hoe ICON Amsterdam uitgroeide tot een van de snelst groeiende mannenmerken online

De mannenmode-industrie verandert razendsnel. Waar traditionele modemerken jarenlang vertrouwden op fysieke winkels…

By Team ONFIRE
4 Min Read
matty adame nlub9gthicg unsplash
Life

Wanneer party niet meer leuk is: de andere kant van het snelle leven

Het leven kan snel gaan. Studio in, event uit, deals, deadlines, aandacht,…

By AXED Redactie
4 Min Read
stroomstoring
Nieuws

Gigantische stroomstoring Spanje: Minimaal vijf mensen overleden

Een grote stroomstoring in Spanje heeft maandag 28 april 2025 geleid tot…

By AXED Redactie
4 Min Read
AXED
X-twitter Facebook-f Instagram
Welcome Back!

Sign in to your account

Username or Email Address
Password

Lost your password?