De politie van Zwolle heeft gereageerd op de staande houding van Typhoon.
Een woordvoerder van de politie zegt dat agenten mogelijk contact gaan zoeken met Typhoon om hem excuses aan te bieden voor de onterechte behandeling.
De woordvoerder bevestigthet verhaal van Typhoon “Twee agenten hebben in het kader van ongebruikelijk bezit hem aan de kant gezet. Toen agenten zagen dat het om de rapper ging hebben ze een praatje met hem gehouden.”,zo meldt Nu.nl ,,Als iemand wordt staande gehouden is dat nooit om iemand te kwetsen. Ik kan me voorstellen dat je je in een bepaalde hoek gezet voelt, maar dat kan nooit onze bedoeling zijn.”
De woordvoerder geeft aan dat de agenten van hun leidinggevende te horen hebben gekregen dat ze Typhoon niet staande hadden mogen houden op basis van zijn huidskleur.
Hij voegt eraan toe dat het incident uitgebreid binnen politiekringen besproken zal worden om deze situaties in het vervolg te voorkomen en van te leren.