Heel Marokko is in spanning door reddingsoperatie van de 5-jarige Rayan. De kleuter is afgelopen dinsdag in een put gevallen van 32 meter en bevindt zich op de bodem. De reddingswerkers zijn gelijk begonnen met graven en zouden nu dichterbij het jongetje zijn.
Reddingsactie
Donderdagavond hebben ze vaart proberen te zetten bij de reddingsactie om de kleuter zo snel mogelijk eruit te halen. Het gat zou niet al 27 meter diep zijn en dus nog enkele meters voor ze bij hem zijn. Reddingsverwerker hebben een telefoon aan een touw vastgemaakt om te kijken of hij nog leeft. Daar zijn ze zeker van. Ze zijn er in geslaagd om met slangen water en zuurstof bij de jongen te krijgen.
Tunnel
De poging om de jongen te redden gaat niet zonder slag of stoot. Reddingswerkers zouden een horizontale tunnel van drie meter moet graven om de jongen te kunnen bereiken. Via verschillende Marokkaanse media wordt de reddingsoperatie live uitgezonden. Ook gaat er al een hashtag #SaveRayan viraal voor de jongen.
De jongen viel in de put toen hij buiten speelde. Zijn ouders vertellen dat toen zij de jongen niet meer konden vinden. Tot hun schrik kwamen ze erachter dat Rayan in de put is gevallen.
Bekijk videos hier
Bron: Youtube, RTL Nieuws