Bizar nieuws uit Breda. Twee jongens hebben een trein beschoten en zijn weggerend. uiteindelijk heeft de politie ze zojuist kunnen oppakken.
Vijf ruiten werden vernield van een intercity die vanuit Tilburg richting Breda reed. Een andere trein richting Eindhoven werd ook beschoten. Van die trein is één ruit beschadigd. zo meldt Politie.
De jongens waren in het bezit van balletjespistolen en schoten met metalen balletjes. Er is gelukkig niemand gewond geraakt, reizigers konden de treinen gewoon verlaten.
Het was wel flink schrikken: ,,De machinist riep om dat de trein vermoedelijk beschoten is, en daarna kwam hij nog het treinstel in om een en ander toe te lichten.’’ “Het onderzoek langs het spoor heeft veel voeten in aarde. Dit is een serieuze zaak.”
NS reageert met “Gelukkig geen gewonden, maar zijn we in Nederland mentaal aan het ontsporen?’’,,Dit moet stoppen! Reizigers en medewerkers moeten veilig in de trein kunnen zitten.”
De beelden:
Bekijk dit bericht op X
Bekijk dit bericht op X