axed default

Woning van moeder rapper Bigidagoe beschoten in Amsterdam (Beelden)

Net binnen27 aug 2020, 10:45
Opnieuw een schietpartij in Amsterdam. Op de Nieuwersluishof in Zuidoost, is vannacht de woning van de moeder van rapper Bigidagoe beschoten, zo bevestigen meerdere bronnen. Bigidagoe, echt naam Danzel S, raakte dinsdag zelf gewond bij een schietpartij in de Vechtstraat.
Volgens de politie is er meerdere keren op de woning van Bigidadoe's moeder geschoten. Ze kregen de melding vannacht binnen, rond half vier. Toen de politie bij de woning aankwam, bleek één raam te zijn doorzeefd met kogelgaten. ‘Hierbij zijn gelukkig geen gewonden gevallen ', laat de politie weten op Twitter.

Salvo gehoord

Een buurtbewoner vertelt 'een salvo' gehoord te hebben. 'De politie was er heel snel en er hing ook vrij snel een helikopter in de lucht' . Volgens de buurtbewoners is het niet de eerste keer dat het misgaat in de wijk. 'Er wordt twee keer geschoten in Zuid en er worden camera's opgehangen, wanneer is Holendrecht aan de beurt?'

Politie onderzoekt de zaak

De politie is druk bezig met onderzoek en verwacht later vandaag met meer informatie te komen. We houden je op de hoogte.

Bekijk de beschoten woning op onderstaande foto's:

Bron: AD, Twitter, AT5, Telegraaf

Lees ook:

Loading