Yolanthe Cabau geniet met haar zoontje Xess Xava op vakantie in Kenya. Natuurlijk post ze dan heel wat mooie beelden van hun belevingen op Instagram. Ze wordt nu echter onder vuur genomen in Shownieuws.
Yolanthe Cabau onder vuur
De foto’s en filmpjes van Yolanthe op haar social media zorgt voor wat kritiek vanuit het publiek. Men zou vinden dat ze haar zoontje Xess Xava exploiteert voor likes. Guido den Aantrekker zou ook dezelfde mening hebben.
“ Ik zit er toch met enige verbazing naar te kijken en ik ben best wel wat gewend in dit malle vak, maar ik vind dat Yolanthe eigenlijk best wel héél vaak met dat ventje op sociale media verschijnt. Je kunt je dan echt afvragen wat daar eigenlijk het nut van is ”, zegt hij in Shownieuws.
Volgens hem mag Yolanthe wel haar tempo verlagen. “ Het is een ontzettend leuk jochie, ze zijn allebei fotogeniek en ze doen leuke dingen, maar ik begin me soms toch een beetje te ergeren – en niet alleen bij Yolanthe, maar bij veel meer bekendheden – dat ze zich zo enorm profileert op sociale media.”
Zoontje Xess Xava
Guido vindt ook dat ze haar tijd op social media beter kan besteden met haar zoontje. “ Ik denk dan: ga gewoon eens lekker een boek voorlezen aan je ventje en laat die camera gewoon eens een keertje uit. Wat kan ons het verder schelen dat hij daar met zo’n Afrikaanse stam aan het dansen is? Hartstikke leuk, maar ik vraag me dat gewoon af. ”
Collega Dyantha Brooks kan zich wel terug vinden in de handelingen van Yolanthe: “ Ik denk dat het heel lastig is. Ikzelf als moeder: mijn grootste trots zijn mijn kinderen en die wil je eigenlijk aan iedereen laten zien. Je weet ook dat het de rest van de wereld waarschijnlijk helemaal niets interesseert, maar zelf wil je dat heel graag laten zien .”
“Exploiteert haar zoontje?”
Fotograaf William Rutten gelooft het tegenovergestelde. Men is juist wel geintresseerd. Het valt op dat foto’s van BN’ers met hun kinderen veel meer likes krijgen dan wanneer ze er niet op staan. Guido noemt dit dan exploitatie. “ Daar doet ze het ook waarschijnlijk voor. Het is toch een soort van exploitatie, vind ik.”
Is deze kritiek terecht? Bekijk hieronder prachtige beelden van Yolanthe en Xess in Kenya en oordeel zelf:
Bekijk dit bericht op Instagram
Bekijk dit bericht op Instagram
Bron: Instagram, Mediacourant