Instagrammer Chidera is het zat dat ze in modecampagnes alleen maar de ‘perfecte’ borsten voorbij ziet komen. Ze daarom een campagne met de hashtag #SaggyBoobsMatter begonnen, om aan te tonen dat de realiteit er heel anders uitziet.
Verkeerd beeld
De 23-jarige Britse werd op jonge leeftijd gepest met haar lichaam, maar is nu juist trots op haar ‘saggy boobs’. Ze is zelfs gestopt met het dragen van bh’s. Volgens Chidera klopt er weinig van het perfecte beeld dat er van er van het vrouwelijk lichaam wordt geschept.
“Toen ik bij het shoppen voor bh’s merkte dat er nergens foto’s waren van uitgezakte borsten, realiseerde ik me dat er iets mis is met de manier waarop de wereld naar het lichaam van de vrouw kijkt”, vertelt Chidera tegenBuzzfeed. Als voorbeeld neemt ze BH-verpakkingen: “Daar staat altijd een blanke vrouw met parmantige borsten op, maar wanneer ik de bh dan pas in mijn maat, lijken mijn borsten daar alles behalve op.”
#SaggyBoobsMatter
Ze hoopt daar met haar campagne #SaggyBoobsMatter verandering in te brengen. “Hangborsten zijn niet fout. Ze zijn de toekomst”, zegt Chidera.
Bekijk dit bericht op Instagram
Bekijk dit bericht op Instagram
Bekijk dit bericht op Instagram
Bekijk dit bericht op Instagram