Een bizarre vacature: Britste wetenschappers zijn op zoek naar menselijke proefkonijnen om te besmetten met het coronavirus. Dat in het Queen Mary BioEnterprises Innovation Centre, een laboratorium in het oosten van Londen. Zo melden Britse kranten als The Times!
24 proefpersonen zullen zich vrijwillig moeten laten besmetten met twee varianten van het nieuwe coronavirus: 229E en OC43. De vergoeding is best flinkt iets meer dan 4000 euro.
Vrijwilligers worden twee weken in quarantaine geplaatst. Daar volgen ze een strikt regime: ze mogen o.a. niet sporten en er is totaal geen contact met de buitenwereld. Twee weken lang zal je dokters bezoeken, medicatie innemen en vooral veel testen.
Deelnemers hebben wel entertainment: ze mogen tv kijken (we nemen aan ook netflixen), boeken lezen en gamen. Het doel van deze test periode is een vaccin dat het coronavirus stopt.