Lil’ Kleine en Jaimie zijn momenteel op vakantie in Dubai. Ze waren net op tijd vertrokken voordat de crisis uitbrak. Ze posten hoe ze hun leven doorbrengen daar. En dat zorgt voor kritiek.
Ze hebben o.a. mondkapjes van Gucci en Lil’ Kleine grapt dat het toiletpapier op is. En nu gebruikt hij dus briefjes van 50 euro. “Wc-papier op. Kut corona”
Dat zorgt voor veel kritiek en Jaimie reageert hierop met “Lieve mensen, wat een oordelen en ongevraagde meningen krijgen wij toch weer over ons heen. Inderdaad, mijn gezin en ik zijn op vakantie, die allang gepland stond voordat iemand überhaupt van het COVID-19 virus had gehoord. Mijn partner heeft het afgelopen jaar heel hard gewerkt en na een lange tijd konden we eindelijk met ons gezinnetje weg om te genieten van een weekje rust.”
“Op het nippertje…. Want een dag later en wij waren niet meer ons vakantie bestemming ingekomen. Wij vieren hier vakantie met vele andere gezinnen, die hier, ook de restricties moeten ondervinden die zijn opgelegd om verdere virusverspreiding te voorkomen. De simpele oordelen zijn altijd makkelijk, helemaal naar mijn vriend. Maar misschien is het niet altijd zo zwart op wit als dat het lijkt… Als wij onze vakantie hadden afgezegd en vervolgens thuis waren gebleven.. Was het dan wel goed geweest voor jullie? En hadden jullie dan wel een keer jullie commentaar voor je gehouden? Of mag iedereen voor zich weten hoe hij/zij deze aankomende tijd doorbrengt en zorgt voor een veilige omgeving voor zijn/haar eigen gezin?”