AXED
  • Net Binnen
  • Entertainment
  • Lifestyle
  • Sport
  • Films & Series
Nu lezen: Jandino in zee gegooid door Rico Verhoeven! “Wacht! Stop! Ik heb een bril!” (Beeld)
Zoeken
AXEDAXED
Font ResizerAa
  • Net Binnen
  • Entertainment
  • Lifestyle
  • Sport
  • Films & Series
Search
  • Net Binnen
  • Entertainment
  • Lifestyle
  • Sport
  • Films & Series
Have an existing account? Sign In
Follow US
© Foxiz News Network. Ruby Design Company. All Rights Reserved.
Home » Algemeen » Jandino in zee gegooid door Rico Verhoeven! “Wacht! Stop! Ik heb een bril!” (Beeld)
AXED
AlgemeenEntertainmentFilm

Jandino in zee gegooid door Rico Verhoeven! “Wacht! Stop! Ik heb een bril!” (Beeld)

Marvin
Last updated: 3 februari 2025 18:30
By Marvin
3 Min Read
Share
SHARE

Jandino Asporaat dacht te genieten van een heerlijke stranddag op Curaçao, maar niets bleek minder waar. Op het strand kwam hij niemand minder dan Rico Verhoeven tegen. Toevallig is dat niet: de twee zijn natuurlijk al jaren goede vrienden en gaan zelfs met elkaar op vakantie. Waar Jandino werk en ontspanning combineert op het eiland, was Rico daar om bij te komen van z’n laatste gevechten.

Contents
  • Ondernemer
  • Bromance
  • Bijzonder
  • Bekijk hier de video

Ondernemer

Jandino komt van het eiland vandaan en is op jonge leeftijd naar Nederland vertrokken voor betere kansen. En die heeft hij met beide handen aangegrepen, aangezien hij een succesvolle ondernemer is op meerdere vlakken. Van films, tv-programma’s tot een eigen kip restaurant, hij doet het. En niet onverdienstelijk. Op Curaçao heeft hij zelfs een eigen rum destilleerderij en een natuurpark. Stap voor stap maakt hij z’n dromen waar. Met oog ook op maatschappelijke bijdrages.

Bromance

Maar van al dat werken mag het ook eens tijd zijn voor ontspanning, en als één van je maten dan toch vrij is, kun je net zo goed naar het strand gaan. Dat deden de twee en hadden het uiteraard naar hun zin. Hun bromance ging zelfs zo ver, dat de twee al spetterend in het water gezien zijn. Dat Rico z’n krachten zo nu en dan toch bij moet houden, was te zien op de beelden van hoe hij Jandino het water in gooide. Jandino heeft (gelukkig) geen verwondingen overgehouden aan de brute kracht van de wereldkampioen, en is weer terug in Nederland. Jandino reageerde op social media gevat met: “Wacht maar, slaap met 1 oog open jij..?”

Bijzonder

Eerder was Rico ook bij de opening van het eerste FC Kip restaurant in Rotterdam. In de loop der jaren hebben we hem ook voorbij zien komen in de verschillende programma’s en films van Jandino. De nieuwste film van Jandino in de Bon Bini reeks heeft ondertussen een half miljoen bioscoop bezoekers getrokken. Wat een bijzondere mijlpaal is, want het is de eerste Nederlandse bioscoopfilm sinds ‘Tatta’s’ dat zoveel kaartjes heeft verkocht begin vorig jaar.

Bekijk hier de video

Bekijk dit bericht op Instagram

Bron: Instagram Rico Verhoeven, Jandino

‘Badr Hari zou naast huwelijk een relatie hebben’ “Daphne is erachter gekomen” (Beeld)
Freek Vonk laat zich wurgen door enorme Anaconda “Dit is gevaarlijk jongens” (Video)
Humberto Tan wordt GEROAST door stand-up comedian in radio show
Mellamell ft Matarr & Corba – 44
Don Carreira – Gunshot
TAGGED:CuracaoJandino
Share This Article
Facebook Email Copy Link Print

Lees ook

ICON Amsterdam
Lifestyle

Hoe ICON Amsterdam uitgroeide tot een van de snelst groeiende mannenmerken online

De mannenmode-industrie verandert razendsnel. Waar traditionele modemerken jarenlang vertrouwden op fysieke winkels…

By Team ONFIRE
4 Min Read
matty adame nlub9gthicg unsplash
Life

Wanneer party niet meer leuk is: de andere kant van het snelle leven

Het leven kan snel gaan. Studio in, event uit, deals, deadlines, aandacht,…

By AXED Redactie
4 Min Read
stroomstoring
Nieuws

Gigantische stroomstoring Spanje: Minimaal vijf mensen overleden

Een grote stroomstoring in Spanje heeft maandag 28 april 2025 geleid tot…

By AXED Redactie
4 Min Read
AXED
X-twitter Facebook-f Instagram
Welcome Back!

Sign in to your account

Username or Email Address
Password

Lost your password?