axed default

'Politie zou onderzoek doen naar FunX-dj' "Onderzoek vanwege valse aangifte Ex" (Beeld)!

Algemeen16 jul 2023, 13:59

Het juicekanaal RealityFBI komt vandaag met een verhaal omtrent een Funx -Dj. Het zou gaan om FunX-dj Fernando Halman die de ochtendshow presenteert bij FunX. De politie zou recent een onderzoek zijn gestart naar Fernando wegens een valse aangifte. Dit zou alles met zijn ex te maken hebben.

Geen reactie FunX en Fernando Halman

Fernando heeft nog niet op het bericht van RealityFBI gereageerd, hetzelfde geldt voor zijn werkgever FunX. RealityFBi meldt dat ze hebben vernomen dat de politie recent officieel een onderzoek zou zijn gestart naar Fernando Halman wegens een valse aangifte.

Begin dit jaar deed, zou Fernando Halman aangifte hebben gedaan van o.a. smaad tegen zijn ex. Op dat moment zou de ex betrokken zijn bij een project bij de politie en zou zij als boegbeeld spreken over het onderwerp 'discriminatie' binnen de politie. Die aangifte zou hebben geleid tot de tijdelijke opschorting van dit project.

Ex van Fernando reageert "Hij ging vreemd"

De ex van Fernando, Danielle Tulp reageert wél bij het juice kanaal en meldt: "Hij liegt over de aard van de relatie om zichzelf in te dekken en vanuit rancune om mij terug te pakken nadat ik hem heb afgewezen. Hij ging vreemd en had gelogen vanwege zijn vriendin om zijn reputatie en bekendheid. Hij gaf mij de schuld van zijn eigen grove fouten om zijn verantwoordelijkheid te ontlopen en niets te hoeven terug te betalen. Terwijl hij had toegezegd te betalen. Hoe de zaken verdraaid worden is echt onacceptabel. En dan ook nog mijn onfeilbare reputatie en m'n carrière kapot willen maken. Vanwege de eerroof/laster en enorme schade (reputatie, financieel, professioneel, gezichtsverlies, verlies van inkomen/opdracht en de hoge advocaatkosten door de vele zaken die door zijn valse aangiftes zijn ontstaan) doe ik aangifte van valse aangifte en eis ik een publiekelijke rectificatie".

"Kortstondige affaire"

In het verleden zouden Danielle en Fernando een kortstondige affaire hebben gehad. Dit zou zijn veranderd toen de ex ontdekte dat hij een gezin thuis had. Nadat de ex het contact verbrak, zouden de problemen voortduren. Uiteindelijk zou zij dus aangifte hebben gedaan van stalking en laster en smaad. Fernando zou hetzelfde hebben gedaan zou daar een extra aangifte van chantage aan hebben toegevoegd.

Bekijk hier de beelden

Bron: Instagram, RealityFBI