axed default

Barbie toestand update "Opnieuw naar kliniek, Kan fluiten naar kinderen"

Entertainment26 jul 2018, 16:45

Samantha de Jong, beter bekend als Barbie, is uit het ziekenhuis ontslagen en vervolgens opnieuw opgenomen in een kliniek. Barbie viel dinsdag uit het raam van haar woning in Scheveningen.

Volgens Barbie’s woordvoerder Michael Klein verblijft de reality-ster voor haar rust in de kliniek. “Het gaat niet om een instelling voor mensen met een drugs- of alcoholprobleem'', benadrukt hij bij Shownieuws .

De politie kan in het kader van het onderzoek nog niet vertellen wat er precies gebeurt is. Buren van Barbie verklaarden dat ze uit het raam was gesprongen en had ze een mes in haar hand. Volgens de woordvoerder van Barbie ging het echter om een psychose die was ontstaan door een verkeerde mix van medicijnen en ging het niet om eenzelfmoordpoging. Hieronder in de video een volledige update, reactie ex-vriend Michael en mogelijke gevolgen voor haar kinderen:

https://axed.nl/nieuwe-zelfmoordpoging-van-barbie/