Sylvie Meis was onlangs jarig en vierde dat uitgebreid op sociale media. Hoewel zij veel felicitaties krijgt online van fans, volgers en vrienden is er ook negatieve kritiek te horen. De harde meningen over Sylvie's posts op haar verjaardag aan tafel van Shownieuws gaan viraal. Sylvie Meis viert verjaardag alleen in Tokyo
Te zien is hoe Sylvie haar 47e verjaardag viert in het verre Tokyo. Op Instagram deelde ze foto’s van haar dag, waarop ze volledig in haar eentje te zien is, omringd door ballonnen en cadeaus in een luxe hotelkamer. “Ik voel me als het gelukkigste meisje – omringd door liefde, ballonnen, glitter en zoete verrassingen,” schreef ze bij haar post. Toch twijfelen veel mensen aan haar woorden.
Kritiek
Het is vooral de baas van Story, Guido den Aantrekker, die fel reageert en Sylvie's verjaardagsfeestje "ongelooflijk triest" vindt: "Ik moet een beetje lachen als ik die Duitse Bild-verslaggever in ons filmpje hoor zeggen dat Sylvie heel erg gelukkig is. Ik geloof daar helemaal niets van.”
"Ze ziet er fantastisch uit voor haar leeftijd hoor, maar ik denk dat ze doodongelukkig is. Heel erg eenzaam. En daar kunnen al die 'fans', dat is gewoon haar personeel, niks aan veranderen.”
Tooske verdedigt Sylvie: “Zou het kunnen dat ze alleen is, maar niet eenzaam?” Guido zegt: “Ja, maar zij is zó enorm wanhopig op zoek naar de ware Jacob, want ze heeft er nogal wat versleten de laatste tijd."
Zoon niet aanwezig
Dit jaar was Sylvie Meis' zoon Damián er niet bij op haar verjaardag. Hij woont bij zijn vader Rafael van der Vaart in Denemarken, samen met diens partner Estavana Polman. Volgens Guido is dat tekenend. “Ik vind het eigenlijk een beetje zielig. Damián is haar enige kind en toch is hij nooit bij dit soort momenten.” Volgens de showbizzkenner voelt het gezinsleven van Damián veel meer thuis bij zijn vader en Estavana. “Daar is stabiliteit en verbondenheid. Bij Sylvie draait het vaak vooral om Sylvie zelf.”
Bekijk hieronder de beelden en meer: