Lil Kleine zit ondergedoken op Ibiza en Marbella na zijn vrijlating. Maar dit zal waarschijnlijk voor korte duur zijn want het zou maar kunnen dat de rapper weer achter de tralies moet.
Lil Kleine de cel in?
Maandag hoort Lil Kleine of hij weer de cel in moet of niet. Hij mocht het onderzoek in vrijlating afwachten. Het OM ging eerder al in hoger beroep tegen de vrijlating van de rapper en vond de poging tot zware mishandeling zeer ernstig. Dit zou voldoende zijn om hem nog langer vast te houden. Het hoger beroep zal achter gesloten deuren plaastvinden.
Mishandeling
Hij heeft drie dagen vastgezeten. De schokkende beelden werden gedeeld door Yvonne Coldewijer. In de video is te zien dat hij Vaes uit de auto trok en haar hoofd tussen de deur klemt. Zijn advocaat heeft laten weten dat Jaimie geen aangifte heeft gedaan.
Bekijk de video hier
Bron: Youtube @Telegraaf