De wereldberoemde spelersmakelaar Mino Raiola is alsnog overleden aan ziekte op 54-jarige leeftijd. Zijn familie heeft het tragische nieuws nu ook echt bevestigd.
Mino Raiola overleden
“Mino heeft tot het eind gevochten met dezelfde kracht als de kracht waarmee hij spelers verdedigde aan de onderhandelingstafels” zo staat er o.a.
“Mino heeft ons vervuld met trots, al had hij dat zelf niet door. Mino heeft door middel van zijn werk ontzettend veel levens bei¨nvloed en heeft een nieuw hoofdstuk geschreven in de geschiedenis van het moderne voetbal. Zijn afwezigheid zal altijd gevoeld worden.”
“Mino’s missie om de voetbalwereld een betere plek te maken voor voetballers zal met dezelfde passie worden voortgezet. We willen iedereen bedanken voor de enorme steun die we in deze moeilijke tijden hebben ontvangen. We vragen om respect voor de privacy van de familie en vrienden in deze tijd van rouw. De Raiola-familie”
Mino vocht in het ziekenhuis voor zijn leven de afgelopen maanden.
Hieronder het nieuwsbericht en statement van de familie:
Eerder deze week meldden Italiaanse media dat hij overleden zou zijn maar dat werd door hem zelf ontkend:
Bron: Twitter, Sky, Getty