Afgelopen vrijdag was er veel ophef rondom de aantijgingen van Ellen ten Damme naar Ali B toe. Tijdens het programma ‘De geknipte gast’ sprak ze over grensoverschrijdend gedrag. Dit zou ze ook met hem hebben meegemaakt. Ondertussen is er nu weer een ander gerucht aangewakkerd.
Iris Hond
Yvonne Coldewijer deed zojuist een onthulling over een andere muzikale gast, namelijk Iris Hond. Die is niet helemaal een onbekende. In 2019 hebben zowel Borsato als Hond toegegven een en affaire te hebben gehad in 2009. Terwijl hij sinds 1998 is getrouwd met Leontien. Nu zou er volgens Coldewijer ook met Ali B het bed zijn gedeeld tijdens het programma van ‘Ali B en de Muziekkaravaan’.
Opnames Ali B
Ellen vertelde tijdens ‘De geknipte gast’ dat zij acht jaar geleden bij de opnames van ‘Ali B en de Muziekkaravaan’ geen fijne ervaring had met hem. Ze waren samen afgereisd naar Marokko om te filmen. Hierin zou hebben grensoverschrijdend gedrag hebben vertoond net zoals bij The Voice -slachtoffers. Ali heeft in een statement naar buiten gebracht dat het ging om een onschuldige flirt en dat de twee alleen hebben gezoend. Dit zou vrijwillig zijn gebeurd.
Bekijk het verhaal hier
Bron: Lifeofyvonne