Ismo is vanmiddag door de rechtbank in Breda vrijgesproken van het beledigen van joden en homo’s in Eenmans!
Twee weken geleden werd 1.500 euro boete geëist waarvan 500 voorwaardelijk. Ook wilde de officier dat hij de videoclip van‘Eenmans’ van YouTube afhaalt. Ismo hoeft niets te betalen en de video mag bliven staan op TouTube!
Journalist Pieter van Klinken was aanwezig bij de rechtszitting en tweette live:
Raptekst ‘flikkers geef ik geen hand’ van @Ismo_music is niet beledigend, oordeelt rechtbank. #rbbreda — Pieter van Klinken (@pvklinken) December 8, 2015
Ook ‘joden haat ik nog veel met dan nazi’s’ is niet beledigend. @Ismo_music volledig vrijgesproken. — Pieter van Klinken (@pvklinken) December 8, 2015
“Flikkers zijn mensen die je wat flikken, ik bedoel geen homo’s”, legde Ismo aan de rechter uit. De rechter ging mee in de uitleg. De teksten werden door de rechter niet beledigend bevonden.
Ismo vertelt: “Ik zit al acht jaar in rapwereld, dit is gebruikelijke straattaal” “Waar gaat dit over? Er zijn zoveel raps die veel verder gaan. Met joden bedoelde ik zionisten. Die haat ik nog steeds.”
Hij tweette verder:
1-0 — #NuofNooit (@Ismo_Music) December 8, 2015
En vanochtend:
Gaat het goed dan dank ik god, want u houdt me in het oog, als hij wil ga ik omlaag en als hij wil ga ik omhoog! — #NuofNooit (@Ismo_Music) December 8, 2015