De voormalig manager van de legendarische rapgroep N.W.A. Jerry Heller heeft bijna het complete productie team aangeklaagd van de N.W.A. biofilm en kassucces ‘Straight Outta Compton’.
Hij had al eerder aangekondigd dat hij niet blij was met de uitbeelding van hem in de film, maar nu heeft hij ook daadwerkelijk een aanklacht ingediend en wel voor maar liefst110 miljoen dollar, zo schrijft TMZ. Mis Niet: Dr. Dre wil Europese tour doen met Snoop Dogg, Kendrick Lamar en Eminem
Heller meent dat zijn rol in de filmonjuist was neergezeten hij over komt als een bad guy en een sleazy manager die gebruik maakte van Eazy-E, Dr. Dre en Ice Cube, door ze slechtbetaalde shitty contracten aan te bieden. Heller claimt dat er in de film nog veel meer over hem gelogen wordt o.a. over een 75,000 check die hij van Ice Cube zou hebben ingehouden en dat hij ontslagen zou zijn door Eazy-E.
Hij beweert verder dat hij nooit toestemming heeft gegeven om zijn beeltenis te gebruiken. De producenten zouden volgens hem zijn boek zonder toestemming voor cruciale scènes gebruikt hebben. En tot slot..hij zegt dat de producenten niet eens de moeite hebben genomen om hem de valse naam te geven die hij zelf voorstelde: “Gary Beller.”
Heller eist $35 miljoen plus $75 miljoen in compenserende schadevergoedingenplus alle winst die de film heeft opgebracht!