De vrouwelijke Tinder Swindler Tiffany van D. maakte grote bedragen buit van mannen die ze oplichtte via Tindler. Een van haar slachtoffer zou niemand minder dan Rico Verhoeven zijn.
Rico Verhoeven opgelicht
Rico is voor tienduizenden euro’s opgelicht, zo onthult zangeres Rachel Kramer in Story, Het management van Rico bevestigt dit verhaal. Rachel werd door Tiffany met Popstars-winnaar Déon Leon gevraagd voor shows in restaurant Soulsistah in Scheveningen. Tiffany was echter nooit van plan om te betalen, zo meldt DenD
Vrouwelijke Tinder Swindler
Rachel zegt: ,,Rico was met zijn management bij ons op kantoor. Tiffany zou hem voor 70.000 euro sponsoren. Tijdens zijn laatste wedstrijd zie je ook dat Rico een broek draagt met daarop Soulsistah. Maar zijn geld heeft Rico nooit gekregen.”
Tiffany van D.
Rico’s manager Karim Erja: ,,Wij zijn daar inderdaad op gesprek geweest. Wij hebben ons deel van de deal waargemaakt, het logo van Soulsistah stond op de broek van Rico tijdens zijn laatste gevecht. Maar op een gegeven moment was er geen contact meer. Later begrepen we waarom. We hebben die mensen nooit meer gesproken.”
€70.000?
Gaat het echt om 70.000 euro? ,,Over bedragen praten we nooit. Maar dit is echt heel vervelend. Het is even slikken en weer doorgaan. We nemen ons verlies.”
Hieronder Rico en zijn nieuwe vriendin Naomy:
Bron: Story, DenD Kijk