Je zou denken dat de zoon van bokslegende Mohammed Ali goed zou leven, maar niets is minder waar. Mohammed Ali jr. (46) leeft in armoede in Miami. Als hij werkloos is, dan leeft hij van zeven euro per dag. Hij doet alles voor werk: ‘’Ik maai gras, trek hagen, onkruid, veeg trottoirs en dakgoten’’, aldus Mohammed Ali jr.
Hij vecht sinds 2016 voor een deel van het landgeld van zijn vader. Zijn stiefmoeder die landschapsbeheerder was gaf Ali jr alleen zakgeld van 600 euro per maand voor huur van een kamer en 260 euro om van te leven. Dat betekent dat hij na aftrek van zijn rekeningen 220 euro overhoudt, dat is ongeveer 7,10 per dag.
Zijn leven ziet er niet rooskleurig uit, hij heeft geen contact meer met zijn vrouw Shakira en zijn twee kinderen, Shakira beweert dat Ali jr met miljoenen naar Florida is gevlucht. Hij droomt ervan zijn kinderen ooit weer te zien.
Een jaar geleden had Mohammed Ali jr al geldproblemen, bekijk het hieronder:
Bron:Vechtsportinfo