Jaimie Vaes gaat voor een nieuwe look. De realityster ging eerder al voor een stuk korter. Nu, gaat ze een stapje verder en lijkt ze een nieuwe fase in te gaan.
Transformatie
Jaimie Vaes onthulde op de cover van Playboy, haar nieuwe coupe. Ze ging namelijk voor een korte bob. De realityster heeft haar bruine lokken ingeruild voor een blonde coupe. “We did it”, schrijft ze bij een video waar ze in de kappersstoel, de transformatie onthult.
Playboy
Vaes lijkt weer haar leven volledig op te pakken na de mishandeling van Lil Klein. Eerder schitterde ze al op de cover voor de Playboy. Voor het eerst in tien jaar staat er dus weer een BN’er in ‘r naakie in het mannenblad. Jaimie zal op maar liefst 16 pagina’s staan. Ze zegt erover bij Shownieuws dat dit van haar ex Lil Kleine niet mocht: “Dat wilde hij echt niet. Ik heb het weleens geopperd toen we nog een relatie hadden, maar dat zag hij echt niet zitten”
Droom
Jaimie zegt dat dit op haar lijstje stond om ooit te doen: “Als meisje vond ik het blad al geheimzinnig en stoer. Het heeft me altijd tof geleken om zelf ooit in Playboy te staan. Het is voor mij een mijlpaal. Er zullen vast mensen zijn die zeggen dat ik dit voor de aandacht doe, maar ik vind het gewoon heel gaaf om iets moois neer te zetten.”
Ze vervolgt: “Het lijkt me ook waanzinnig om later terug te kunnen kijken op deze foto’s. Ik denk dat de beelden bijna kunst zijn. Dat was een beetje het uitgangspunt; dat je ze ook aan de muur kunt hangen.”
Bekijk hier de video
Bron: Instagram