axed default

Brabantse Esther heeft al Tien jaar gratis uitkering "Bedankt he harde werkers haha"

Algemeen09 mrt 2023, 10:42

Het verhaal en lifestyle van Esther uit Brabant zorgt voor verbaasde en geschokte reacties. De dame lijkt te leven zoals de personages van satire comedy serie New Kids. Niet werken en bier drinken, en daar geniet ze ook van. Maar Esther heeft ook een heftig verleden, en een grote aankondiging.

Esther (Essociaal)

Esther is ook bekend als Essociaal en haar verhaal uit het verleden is heftig. Ze was elf jaar verslaafd aan drugs, waarvan zeven jaar aan GHB. Maar het gaat inmiddels beter met deze dame: ze is al een aantal jaren clean.

Tien jaar uitkering

Ze is vaak op social media te zien om mensen te waarschuwen voor de gevolgen van drugsgebruik door haar heftige verhaal over haar verleden te vertellen. Maar Esther viert ook een feest omdat ze al tien jaar lang een uitkering krijgt. Ze bedankt hardwerkende Nederlanders en zegt niks om commentaar te geven.

Esther zal wel wat gaan veranderen: ze kondigt aan naar school te gaan en stage te gaan lopen binnenkort. Pownews ging bij haar langs en het ging er gezellig aan toe..

Bekijk hieronder haar verhaal en beelden:

Via Pownews YT