AXED
  • Net Binnen
  • Entertainment
  • Lifestyle
  • Sport
  • Films & Series
Nu lezen: Sarah van Soelen spant kort geding aan tegen André Hazes?!
Zoeken
AXEDAXED
Font ResizerAa
  • Net Binnen
  • Entertainment
  • Lifestyle
  • Sport
  • Films & Series
Search
  • Net Binnen
  • Entertainment
  • Lifestyle
  • Sport
  • Films & Series
Have an existing account? Sign In
Follow US
© Foxiz News Network. Ruby Design Company. All Rights Reserved.
Home » Net binnen » Sarah van Soelen spant kort geding aan tegen André Hazes?!
AXED
Link in bioNet binnen

Sarah van Soelen spant kort geding aan tegen André Hazes?!

AXED Redactie
Last updated: 3 februari 2025 18:53
By AXED Redactie
3 Min Read
Share
SHARE

Sarah van Soelen zou mogelijk een kort geding tegen André Hazes willen aanspannen. Nu de zanger weer terug is bij Monique, wil ze er alles aan doen om niet in zijn Videoland-documentaire te verschijnen.

Contents
  • Liefdeshereniging
  • Documentaire
  • Kort geding
  • Quitclaim
  • Tussenfase
  • Bekijk de beelden hieronder:

Liefdeshereniging

André Hazes en zijn inmiddels al enige tijd herenigd. Maar dit valt compleet in het verkeerde keelgat bij Sarah van Soelen. De ex-vriendin van de zanger geloofde namelijk nog altijd dat André opzoek ging naar zichzelf en het stel daarna nog mogelijk samen zou komen.

Documentaire

Sarah zou een groot onderdeel zijn in de documentaire die André voor naar verluidt 250.000 euro verkocht aan Videoland. Eerder blokkeerde ze hem nog op Instagram, maar ze lijkt nu grotere stappen te willen ondernemen.

Ook de ‘vader’ van Sarah, Rudolf, is naar verluidt woedend. Nadat André een tijd bij hem had gewoond in een moeilijke tijd, hoorde ook de familie niks meer van hem. “Ze willen er niet in voorkomen. De reünie tussen André en Monique heeft bij hen veel losgemaakt” , liet Patty Brard weten.

Kort geding

Sarah onthulde vorige week aan Patty Brard dat ze uit de documentaire gehaald wil worden. Patty vertelde bij Shownieuws: “Sarah heeft er vorige week over gebeld met de productiemaatschappij, zou maandag teruggebeld worden, is niet teruggebeld, voelt zich genegeerd. En nu is de week om.”

“ Ze heeft morgen nog een kans” , vervolgt Patty. “Ze werd vandaag terug geappt van: ‘Zullen we morgen even bellen?’ Ze zegt: ‘Laat morgen dan maar komen, maar zo niet, dan komt er wat anders.’”

Quitclaim

Het enige wat de wens van Sarah lastig maakt is het feit dat de gehele familie geen quitclaims hebben getekend, een contract waarin figuranten toestemming geven voor opnames. “Die is niet getekend. . .Nee, zij hebben echt nooit toegezegd dat ze mee zouden werken. Ze zegt nu: ‘Voordat die docu er komt, zijn wij e ruit.’”

Tussenfase

“ Zij en haar familie willen volledig uit die documentaire geknipt worden, want zij weigeren als tussenfase te dienen en opvangcentrum, terwijl ze nooit meer wat van André hebben vernomen. Zeker niet meer na de reünie met Monique.”

Patty vindt dat erg logisch. “Er is ook nooit meer een bedankje of wat dan ook richting die vader gekomen. Ze willen dus gewoon niet meer in die Videoland-documentaire voorkomen.”

Bekijk de beelden hieronder:

Bronnen: Kijk

Feesten in de BijlmerBajes tijdens ADE 2018!
Fabiola haalt uit naar Echte Meisjes Janice en Annebel: “Neppe h*eren”
Zusje Jutta Leerdam probeert lenig te zijn maar valt vies tegen!
Broederliefde doet eigen versie van Drake – One Dance
Uitlevering Ridouan T kan nog heel lang gaan duren! Meer info bekend!
Share This Article
Facebook Email Copy Link Print

Lees ook

ICON Amsterdam
Lifestyle

Hoe ICON Amsterdam uitgroeide tot een van de snelst groeiende mannenmerken online

De mannenmode-industrie verandert razendsnel. Waar traditionele modemerken jarenlang vertrouwden op fysieke winkels…

By Team ONFIRE
4 Min Read
matty adame nlub9gthicg unsplash
Life

Wanneer party niet meer leuk is: de andere kant van het snelle leven

Het leven kan snel gaan. Studio in, event uit, deals, deadlines, aandacht,…

By AXED Redactie
4 Min Read
stroomstoring
Nieuws

Gigantische stroomstoring Spanje: Minimaal vijf mensen overleden

Een grote stroomstoring in Spanje heeft maandag 28 april 2025 geleid tot…

By AXED Redactie
4 Min Read
AXED
X-twitter Facebook-f Instagram
Welcome Back!

Sign in to your account

Username or Email Address
Password

Lost your password?