AXED
  • Net Binnen
  • Entertainment
  • Lifestyle
  • Sport
  • Films & Series
Nu lezen: Sarah van Soelen liet fillers weghalen maar heeft nog steeds volle lippen! Onthult reden (Beeld)
Zoeken
AXEDAXED
Font ResizerAa
  • Net Binnen
  • Entertainment
  • Lifestyle
  • Sport
  • Films & Series
Search
  • Net Binnen
  • Entertainment
  • Lifestyle
  • Sport
  • Films & Series
Have an existing account? Sign In
Follow US
© Foxiz News Network. Ruby Design Company. All Rights Reserved.
Home » Algemeen » Sarah van Soelen liet fillers weghalen maar heeft nog steeds volle lippen! Onthult reden (Beeld)
AXED
Algemeen

Sarah van Soelen liet fillers weghalen maar heeft nog steeds volle lippen! Onthult reden (Beeld)

Ramin
Last updated: 3 februari 2025 18:35
By Ramin
2 Min Read
Share
SHARE

Sarah van Soelen, beter bekend als André Hazes jr.-ex, vertelt in een interview dat ze al haar fillers heeft laten verwijderen. Ze vertelt ook waarom haar lippen er nog zo vol uitzien.

Contents
  • Sarah van Soelen heeft volle lippen van zichzelf
  • Rimpels heeft Sarah van Soelen niet meer
  • Bekijk hier de beelden

Sarah van Soelen heeft volle lippen van zichzelf

In een interview met Showbuzz vertelt Sarah het volgende: “Ik heb volle lippen van mezelf”. Een tijd geleden kondige Sarah aan dat ze haar lipfillers ging verwijderen, dit deelde ze ook met haar volgers. Ze had jarenlang namelijk in haar lippen gespoten en vertelt nu “Niet alles zal uit je lip gaan”. Ze benadrukt dat je littekenweefsel hebt en dat ze haar oude lippen nooit terug krijgt.

De dikke lippen van Sarah zijn dus nu niet meer vanwege de fillers die ze heeft gezet maar vanwege het littekenweefsel van de injecties: “Ik heb mijn lipfillers eruit laten halen en mijn borsten verkleind. Verder heb ik niks neps aan mijn lichaam. Ik had extensions, mijn haar is nu kort. Op dit moment heb ik alleen een nepstaart in. Voor de rest blijft de botox.”

Rimpels heeft Sarah van Soelen niet meer

Waar zit de botox dan in het gezicht van Sarah? “Rimpels komen er bij mij niet in. Néé! Ik ben 27, maar ik heb geleefd voor iemand van vijftig. Ik probeer wel minder te spuiten, ik doe één keer in het jaar mijn voorhoofd en mijn frons.”

Mist Sarah haar oude cupmaat eigenlijk? Een beetje. “Ja, zeker! Ik moet wel wennen aan mijn borsten, ik vind ze heel klein. Ik pas nog wel mijn oude beha’s, alleen is het nu wat minder gevuld. Het is oké, maar ik moet eraan wennen dat het natuurlijk is.”

Bekijk hier de beelden

Bron: Instagram, Mediacourant

Bridget Maasland laat implantaten verwijderen! Laat zien (Beeld)
‘Temptation verleidster date 17-jarige Eredivisie voetballer!’ Ophef ontstaat (Beelden)
Georgina Verbaan uit de kleren voor bekend mannenblad (Beelden)
Michella Kox doet pikante video Nicolleke na “Ik kom in de hel!” (video)
‘Thijs Römer heeft al twee jaar affaire met bekende, getrouwde influencer?!’
Share This Article
Facebook Email Copy Link Print

Lees ook

ICON Amsterdam
Lifestyle

Hoe ICON Amsterdam uitgroeide tot een van de snelst groeiende mannenmerken online

De mannenmode-industrie verandert razendsnel. Waar traditionele modemerken jarenlang vertrouwden op fysieke winkels…

By Team ONFIRE
4 Min Read
matty adame nlub9gthicg unsplash
Life

Wanneer party niet meer leuk is: de andere kant van het snelle leven

Het leven kan snel gaan. Studio in, event uit, deals, deadlines, aandacht,…

By AXED Redactie
4 Min Read
stroomstoring
Nieuws

Gigantische stroomstoring Spanje: Minimaal vijf mensen overleden

Een grote stroomstoring in Spanje heeft maandag 28 april 2025 geleid tot…

By AXED Redactie
4 Min Read
AXED
X-twitter Facebook-f Instagram
Welcome Back!

Sign in to your account

Username or Email Address
Password

Lost your password?