AXED
  • Net Binnen
  • Entertainment
  • Lifestyle
  • Sport
  • Films & Series
Nu lezen: Lang Leve de Liefde Els vertoont op date gedrag alsof ze 20 jaar getrouwd is! (Beeld)
Zoeken
AXEDAXED
Font ResizerAa
  • Net Binnen
  • Entertainment
  • Lifestyle
  • Sport
  • Films & Series
Search
  • Net Binnen
  • Entertainment
  • Lifestyle
  • Sport
  • Films & Series
Have an existing account? Sign In
Follow US
© Foxiz News Network. Ruby Design Company. All Rights Reserved.
Home » Algemeen » Lang Leve de Liefde Els vertoont op date gedrag alsof ze 20 jaar getrouwd is! (Beeld)
AXED
Algemeen

Lang Leve de Liefde Els vertoont op date gedrag alsof ze 20 jaar getrouwd is! (Beeld)

Ramin
Last updated: 3 februari 2025 18:31
By Ramin
3 Min Read
Share
SHARE

Er gaat weer een fragment viraal van het programma Lang Leve de Liefde . De bewuste uitzending is vanavond pas op televisie, maar er wordt massaal gereageerd op de date van Els.

Contents
  • Lang Leve de Liefde date
  • Veel reacties op Lang Leve de Liefde fragment
  • Ondeugend
  • Bekijk hier het fragment van Lang Leve de Liefde

Lang Leve de Liefde date

In het fragment is Els samen met haar date zien. Er wordt aan Els gevraagd: “Wat zoek je?” Waarop haar date antwoord: “Een glas”. Ze vertelt vervolgens dat hij de vaatwasser even moet opentrekken. Terwijl ze dit vertelt, heeft ze haar vinger in haar mond en kijkt ze een beetje verveeld om haar heen. Ze geeft vervolgens instructies aan haar date: “Je moet wel op start drukken als je hem weer dicht doet, nee, dat is uit”. En zo gaat het gesprek over de vaatwasser een beetje door.

Het lukt maar niet om de vaatwasser aan te krijgen waardoor Els geïrriteerd raakt: “Dat was vier keer start, maar dat maakt niet uit.”

Veel reacties op Lang Leve de Liefde fragment

Er wordt volop gereageerd op de video: “Hey Guy, pleur dat mens in de vaatwasser en dan 1x start drukken.” “Ik zou starten met m’n koffers inpakken! En haal die fokking vinger uit je mond als je praat!??‍♂️” en iemand anders schrijft “Als dat op de 1e date al zo gaat kan je wel raden na een paar jaar?” “De vrolijkheid straalt van der af ?”.

Ondeugend

Onlangs ging er ook een fragment uit Lang Leve de Liefde viraal. Het gaat om Jessica en Wiepke die de krantenkoppen halen met hun opmerkelijke date. Tijdens een potje voetballen wordt er ook een vragenvuurtje gedaan. En voor de echte kijkers, weten we vaak dat het vanaf dat moment pas echt ongemakkelijk wordt. “Wat is het meest ondeugende dat je ooit gedaan hebt”, vraagt Wiepke.

Jessica vertelt een smerig en haar meest ondeugende moment van haar leven. Haar date probeert het nog een beetje weg te lachen maar raakt er aardig van in de war en is sprakeloos. De kijkers waarschijnlijk ook.

Bekijk hier het fragment van Lang Leve de Liefde

Bekijk dit bericht op Instagram

Bron: Instagram, Lang Leve de Liefde

Rapper JoeyAK moet tonnen ‘illegale winst’ aan staat betalen! Advocaat reageert! (Beeld)
Logan Paul gewond na staredown die totaal uit de hand loopt! Wedstrijd onzeker! (Video)
Zien: Van der Vaart onder invloed live op TV? Van Hooijdonk confronteert hem
Vrouw maakt gepland huwelijk kapot nadat ze bekende tegen komt! “Hij heeft het verpest” (Beeld)
Schutter Rotterdam Erasmus MC gevonden en opgepakt! (Beelden)
Share This Article
Facebook Email Copy Link Print

Lees ook

ICON Amsterdam
Lifestyle

Hoe ICON Amsterdam uitgroeide tot een van de snelst groeiende mannenmerken online

De mannenmode-industrie verandert razendsnel. Waar traditionele modemerken jarenlang vertrouwden op fysieke winkels…

By Team ONFIRE
4 Min Read
matty adame nlub9gthicg unsplash
Life

Wanneer party niet meer leuk is: de andere kant van het snelle leven

Het leven kan snel gaan. Studio in, event uit, deals, deadlines, aandacht,…

By AXED Redactie
4 Min Read
stroomstoring
Nieuws

Gigantische stroomstoring Spanje: Minimaal vijf mensen overleden

Een grote stroomstoring in Spanje heeft maandag 28 april 2025 geleid tot…

By AXED Redactie
4 Min Read
AXED
X-twitter Facebook-f Instagram
Welcome Back!

Sign in to your account

Username or Email Address
Password

Lost your password?