AXED
  • Net Binnen
  • Entertainment
  • Lifestyle
  • Sport
  • Films & Series
Nu lezen: Thijs Römer intiem gespot met getrouwde influencer “Respectloos deze affaire” (Beeld)
Zoeken
AXEDAXED
Font ResizerAa
  • Net Binnen
  • Entertainment
  • Lifestyle
  • Sport
  • Films & Series
Search
  • Net Binnen
  • Entertainment
  • Lifestyle
  • Sport
  • Films & Series
Have an existing account? Sign In
Follow US
© Foxiz News Network. Ruby Design Company. All Rights Reserved.
Home » Algemeen » Thijs Römer intiem gespot met getrouwde influencer “Respectloos deze affaire” (Beeld)
AXED
Algemeen

Thijs Römer intiem gespot met getrouwde influencer “Respectloos deze affaire” (Beeld)

Ramin
Last updated: 3 februari 2025 18:36
By Ramin
3 Min Read
Share
SHARE

Queen of Jetlags Noor de Groot had gisteren een filmpje geplaatst waarin ze vertelde dat het niet zo goed met haar gaat sinds het bekend is ze een affaire heeft met Thijs Römer. De twee lijken echter nog steeds met elkaar te zijn. Yvonne deelde een story waarop zou te zien dat ze samen de hond uitlaten.

Contents
  • Thijs Romer en Noord de Groot hand in hand gespot
  • Thijs en Noor nog samen
  • Geen samenwerkingen sinds haar affaire met Thijs
  • Bekijk hier de beelden

Thijs Romer en Noord de Groot hand in hand gespot

Volgens Yvonne Coldeweijer zouden de twee hand in hand gespot zijn. Thijs en Noor zouden gisteren gepot zijn in Hemmeland in Monnickendam: “Ze zouden de hond hebben uitlaten en zouden zelfs hand in hand hebben gelopen!”, deelt Yvonne. Wat zagen de spionnen nog meer? “Toen voorbijgangers langsliepen lieten ze elkaar los. De spion weet zeker dat ze het waren, want ze liepen heel dichtbij.”

Thijs en Noor nog samen

Yvonne heeft hier bewijs van. Ze deelt namelijk snel de foto waarop te zien is dat ze hand in hand lopen. Ze schrijft: “Respectloos dat deze affaire gewoon nog steeds wordt doorgezet, na al die schande die haar man Sander en zijn ex Igone hebben gepakt. Eerst als BABS bij hun huwelijk en nu alsnog met de bruid ervandoor”.

Geen samenwerkingen sinds haar affaire met Thijs

Noor de Groot, ook welbekend als ‘Queen of Jetlags’, kwam afgelopen maanden vaker in het nieuws. Onlangs werd er bekendgemaakt door haar eigen man, dat zij inderdaad een affaire had met Thijs Römer. Dit is haar duur komen te staan.

Noor komt wel voor een koude kermis thuis. Na de onthullingen over haar affaire met de spraakmakende Thijs Römer, houden bedrijven hun handen van haar af en zetten ze de samenwerkingen stop. “Ik hoorde net dat partijen zich aan het terugtrekken zijn, en niet meer met haar willen samenwerken, omdat ze in opspraak is vanwege haar affaire met Thijs Römer”, aldus Yvonne Coldeweijer.

Ze zou een samenwerking hebben met het bedrijf ‘Dindi Home’. Hiervoor zouden ze samen een dekbedovertrek collectie uitbrengen. Maar door de negativiteit zien ze er toch maar van af.

Bekijk hier de beelden

Bron: Instagram, DenD, Life of Yvonne

Peter Gillis haalt keihard uit naar Nicol?!
Noa Vahle haalt uit naar Jutta Leerdam en Jake Paul “Vreselijk!” (Video)
Alex Soze haalt keihard uit naar Dennis Schouten! “Begrijp dat je niet meer wil leven” (Beeld)
Dochter van rijke Steenrijk, Straatarm-familie blijkt pikant model! (Beelden)
Rick Ross ruziet met Nederlandse horloge expert die zijn ‘neppe Rolex’ ontmaskert! (Beeld)
Share This Article
Facebook Email Copy Link Print

Lees ook

ICON Amsterdam
Lifestyle

Hoe ICON Amsterdam uitgroeide tot een van de snelst groeiende mannenmerken online

De mannenmode-industrie verandert razendsnel. Waar traditionele modemerken jarenlang vertrouwden op fysieke winkels…

By Team ONFIRE
4 Min Read
matty adame nlub9gthicg unsplash
Life

Wanneer party niet meer leuk is: de andere kant van het snelle leven

Het leven kan snel gaan. Studio in, event uit, deals, deadlines, aandacht,…

By AXED Redactie
4 Min Read
stroomstoring
Nieuws

Gigantische stroomstoring Spanje: Minimaal vijf mensen overleden

Een grote stroomstoring in Spanje heeft maandag 28 april 2025 geleid tot…

By AXED Redactie
4 Min Read
AXED
X-twitter Facebook-f Instagram
Welcome Back!

Sign in to your account

Username or Email Address
Password

Lost your password?